Skip to Content Information Center
Lexmark MS517

Yazıcının kurulumunu kontrol etme

Tüm donanım ve yazılım seçenekleri kurulduktan ve yazının gücü açıldıktan sonra, aşağıdakini yazdırarak yazıcının doğru kurulup kurulmadığını kontrol edin:

  • Menü ayarları sayfası—Bu sayfayı tüm yazıcı seçeneklerinin doğru kurulduğundan emin olmak için kullanın. Takılı tüm seçeneklerin bir listesi sayfanın altında doğru gösterilir. Taktığınız bir seçenek listede yoksa, doğru takılmamış demektir. Seçeneği çıkarın ve sonra geri takın. Daha fazla bilgi için, dokunmatik olmayan yazıcı modelleri için bkz. Bir menü ayarları sayfası yazdırma veya dokunmatik ekran modeller için bkz. Bir menü ayarları sayfası yazdırma.
  • Ağ kurulumu sayfası—Yazıcınızda Ethernet veya kablosuz özelliği varsa ve bir ağa bağlıysa, ağ bağlantısını doğrulamak için bir ağ kurulumu sayfası yazdırın. Bu sayfa ağ üzerinden yazdırma yapılandırması için de önemli bilgiler verir. Daha fazla bilgi için, dokunmatik olmayan yazıcı modelleri için bkz. Ağ kurulum sayfası yazdırma veya dokunmatik ekran modeller için bkz. Ağ kurulum sayfası yazdırma.
Bu makale size yardımcı oldu mu?
Top