Skip to Content Information Center
Lexmark CX517

Lexmark CX517

Opis różnych aplikacji

OpcjaDziałanie

Kopiowanie karty

Skanowanie obu stron karty na jednej stronie. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Konfiguracja aplikacji Card Copy.

Faks

Skanowanie dokumentu, a następnie wysyłanie go na numer faksu. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Faksowanie.

Formularze i ulubione

Szybkie znajdowanie i drukowanie często używanych formularzy internetowych bezpośrednio z ekranu głównego drukarki. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Korzystanie z opcji Formularze i ulubione.

Multi  Send

Skanowanie dokumentu, a następnie wysyłanie go do kilku miejsc docelowych. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Konfiguracja aplikacji Multi Send.

MyShortcut

Tworzenie skrótów bezpośrednio na ekranie głównym drukarki. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Korzystanie z aplikacji MyShortcut.

Skanowanie do wiadomości e-mail

Skanowanie dokumentu, a następnie wysyłanie go na adres e-mail. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Wysyłanie wiadomości e-mail.

Skanowanie do komputera

Skanowanie dokumentu, a następnie zapisywanie go we wskazanym folderze na komputerze-hoście. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Konfigurowanie funkcji Skanuj do komputera.

Skanuj do pliku FTP

Skanowanie dokumentów bezpośrednio na serwer protokołu wymiany plików (FTP). Więcej informacji można znaleźć w sekcji Skanowanie z wysłaniem na adres FTP.

Skanuj to Network

Skanowanie dokumentu, a następnie wysyłanie go do udostępnionego folderu sieciowego. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Konfigurowanie funkcji Scan to Network.

Czy ten artykuł był pomocny?
Top