Skip to Content Information Center
Lexmark CX860

Kabloları takma

DİKKAT—ÇARPILMA TEHLİKESİ:  Elektrik çarpması riskini önlemek için bu ürünü fırtınalı havalarda kurmayın veya güç kablosu, faks özelliği veya telefon gibi herhangi bir elektrik veya kablo bağlantısı yapmayın.

DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ:  Yangın veya elektrik çarpması riskini önlemek için güç kablosunu ürünün yakınındaki ve kolay erişilebilir bir konumdaki uygun şekilde tanımlanmış ve doğru şekilde topraklanmış bir elektrik prizine bağlayın.

DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ:  Yangın veya elektrik çarpması riskini önlemek için yalnızca bu ürünle birlikte verilen güç kablosunu veya üretici onaylı yedek güç kablolarını kullanın.

DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ:  Bu ürünü kamusal anahtarlamalı telefon şebekesine bağlarken yangın riskini azaltmak için yalnızca 26 AWG veya daha geniş bir telekomünikasyon (RJ-11) kablosu kullanın. Avustralya'daki kullanıcılar için kablo, Avustralya İletişim ve Medya Kurumu tarafından onaylanmalıdır.

Uyarı—Hasar Tehlikesi:  Veri kaybını veya yazıcı arızası oluşmasını önlemek için aktif olarak yazdırma işlemi yapılırken USB kablosuna, herhangi bir kablosuz ağ bağdaştırıcısına veya yazıcının gösterilen alanlarına dokunmayın.

Yazıcı bağlantı noktasıİşlev

1

EXT port

Yazıcıya ve telefon hattına daha fazla cihaz (telefon ya da telesekreter) bağlayın. Yazıcı için ayrı bir faks hattınız yoksa ve bu bağlantı yöntemi ülkenizde ya da bölgenizde destekleniyorsa bu bağlantı noktasını kullanın.

Not:  Bağlantı noktasına erişmek için kapağı çıkarın.

2

LINE port

Faks gönderip almak için standart bir duvar prizi (RJ‑11), DSL filtresi veya VoIP adaptörü ya da telefon hattınıza erişmenizi sağlayan herhangi bir adaptör yoluyla yazıcıyı çalışan telefon hattına bağlayın.

3

USB yazıcı bağlantı noktası

Yazıcıyı bilgisayara bağlayın.

4

Ethernet bağlantı noktası

Yazıcıyı bir ağa bağlayın.

5

USB bağlantı noktaları

Klavye veya herhangi bir uyumlu seçenek takın.

6

Güç kablosu girişi

Yazıcıyı doğru topraklanmış bir elektrik prizine takın.

Bu makale size yardımcı oldu mu?
Top