Skip to Content Information Center
Lexmark CX860

İsteğe bağlı tepsileri takma

DİKKAT—ÇARPILMA TEHLİKESİ:  Elektrik çarpması riskini önlemek için yazıcıyı kurduktan bir süre sonra denetleyici anakartına erişiyorsanız veya isteğe bağlı donanım veya bellek aygıtları takıyorsanız devam etmeden önce yazıcının gücünü kapatın ve güç kablosunu prizden çekin. Yazıcıya bağlı başka aygıtlarınız varsa bu aygıtları kapatın ve yazıcıya giden tüm kablolarını çıkarın.

DİKKAT—DEVRİLME TEHLİKESİ:  Yazıcınıza veya MFP'nize bir veya daha fazla seçeneğin yüklenmesi için tekerlekli taban, mobilya veya yaralanmalara neden olabilecek dengesizliği önlemek amacıyla başka özellikler gerekebilir. Desteklenen yapılandırmalar hakkında daha fazla bilgi için bkz. www.lexmark.com/multifunctionprinters.

 1. Yazıcıyı kapatın.

 2. Güç kablosunu prizden çekin ve ardından yazıcıdan çıkarın.

 3. İsteğe bağlı tepsiyi ambalajından çıkarın ve tüm ambalaj malzemelerini sökün.

 4. Yan ve arka kolları kullanarak yazıcıyı kaldırın.

  DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ:  Yazıcının ağırlığı 20  kg'dan (44  lb) fazlaysa yazıcıyı güvenli bir şekilde kaldırmak için iki veya daha fazla kişi gerekebilir.

  Not:  İsteğe bağlı tepsiler önceden takılmışsa yazıcıyı kaldırmadan önce bu tepsilerin kilidini açın. Yazıcıyı ve tepsileri aynı anda kaldırmaya çalışmayın.

 5. Yazıcıyı isteğe bağlı tepsi ile hizalayın ve ardından yazıcıyı yerine oturana kadar itin.

 6. Güç kablosunu yazıcıya ve ardından bir prize bağlayın.

  DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ:  Yangın veya elektrik çarpması riskini önlemek için güç kablosunu ürünün yakınındaki ve kolay erişilebilir bir konumdaki uygun şekilde tanımlanmış ve doğru şekilde topraklanmış bir elektrik prizine bağlayın.

 7. Yazıcıyı açın.

Gerekiyorsa tepsinin yazdırma işleri için kullanılabilir durumda olmasını sağlamak içim tepsiyi yazıcı sürücüsüne manuel olarak ekleyin. Daha fazla bilgi için bkz. Yazdırma sürücüsüne mevcut seçenekleri ekleme.

Birden fazla donanım seçeneği yüklendiğinde aşağıdaki yükleme sırasını takip edin.

 • Tekerlekli taban
 • İsteğe bağlı 2200 sayfalık tepsi
 • İsteğe bağlı 550 yapraklık tepsi veya zarf tepsisi
 • Yazıcı
 • Zımba sonlandırıcı
Bu makale size yardımcı oldu mu?
Top