Skip to Content Information Center
Lexmark MX421

Kabloları takma

DİKKAT—ÇARPILMA TEHLİKESİ:  Elektrik çarpması riskini önlemek için bu ürünü fırtınalı havalarda kurmayın veya güç kablosu, faks özelliği veya telefon gibi herhangi bir elektrik veya kablo bağlantısı yapmayın.

DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ:  Yangın veya elektrik çarpmasını önlemek için güç kablosunu ürünün yakınındaki ve kolay erişilebilir bir konumdaki uygun bir şekilde tanımlanan ve doğru bir şekilde topraklanan elektrik prizine bağlayın.

DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ:  Yangın ve elektrik çarpması riskini önlemek için yalnızca bu ürünle birlikte tedarik edilen elektrik kablosunu veya üretici onaylı yedek elektrik kablolarını kullanın.

DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ:  Bu ürünü kamusal anahtarlamalı telefon şebekesine bağlarken yangın riskini azaltmak için yalnızca 26 AWG veya daha geniş telekomünikasyon (RJ-11) kablosu kullanın. Avustralya'daki kullanıcılar için kablo, Australian Communications and Media Authority tarafından onaylanmalıdır.

Uyarı—Hasar Tehlikesi:  Veri kaybını veya yazıcı arızası oluşmasını önlemek için aktif olarak yazdırma işlemi yapılırken USB kablosuna, herhangi bir kablosuz ağ adaptörüne veya yazıcının gösterilen alanlarına dokunmayın.

KullanınBunun için

* Bu bağlantı noktası yalnızca bazı yazıcı modellerinde bulunur.

1

Güç kablosu girişi

Yazıcıyı bir prize bağlayın.

2

Ethernet bağlantı noktası

Yazıcıyı bir Ethernet ağına bağlayın.

3

LINE bağlantı noktası

Faks gönderip almak için standart bir duvar prizi (RJ‑11), DSL filtresi veya VoIP adaptörü ya da telefon hattınıza erişmenizi sağlayan herhangi bir adaptör yoluyla yazıcıyı çalışan telefon hattına bağlayın.

4

USB bağlantı noktası*

Klavye veya herhangi bir uyumlu seçenek takın.

5

USB yazıcı bağlantı noktası

Yazıcıyı bilgisayara bağlayın.

Bu makale size yardımcı oldu mu?
Top