Skip to Content Information Center
Lexmark MC2425

İsteğe bağlı tepsileri takma

Not:  Yazıcı modelinize bağlı olarak 650 yapraklık çift tepsi veya 650 yapraklık çift tepsi ve 550 yapraklık tepsiyi bir arada takabilirsiniz.

  DİKKAT—ÇARPILMA TEHLİKESİ:  Elektrik çarpması riskini önlemek için yazıcıyı kurduktan bir süre sonra denetleyici anakartına erişiyorsanız veya isteğe bağlı donanım veya bellek aygıtları takıyorsanız devam etmeden önce yazıcının gücünü kapatın ve güç kablosunu prizden çekin. Yazıcıya bağlı başka aygıtlarınız varsa bu aygıtları kapatın ve yazıcıya giden tüm kablolarını çıkarın.

 1. Yazıcıyı kapatın.

 2. Güç kablosunu prizden çekin ve ardından yazıcıdan çıkarın.

 3. İsteğe bağlı tepsiyi ambalajından çıkarın ve tüm ambalaj malzemelerini sökün.

 4. Yazıcıyı isteğe bağlı tepsiyle hizalayın ve ardından yerine indirin.

  DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ:  Yazıcının ağırlığı 20  kg'dan (40  lb) fazlaysa yazıcıyı güvenli bir şekilde kaldırmak için iki veya daha fazla eğitimli personel gerekir.

  Not:  İsteğe bağlı tepsilerin her ikisini de takarsanız 550 yapraklık tepsiyi, 650 yapraklık çift tepsinin altına yerleştirin.

 5. Güç kablosunu yazıcıya ve ardından bir prize bağlayın.

  DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ:  Yangın veya elektrik çarpması riskini önlemek için güç kablosunu ürünün yakınındaki ve kolay erişilebilir bir konumdaki uygun şekilde tanımlanmış ve doğru şekilde topraklanmış bir elektrik prizine bağlayın.

 6. Yazıcıyı açın.

Tepsiyi, yazdırma işleri için kullanılabilir olması amacıyla yazıcı sürücüsüne ekleyin. Daha fazla bilgi için bkz. Yazdırma sürücüsüne mevcut seçenekleri ekleme.

Bu makale size yardımcı oldu mu?
Top