Skip to Content Information Center
Lexmark MX710

Lexmark MX710

Recykling opakowań firmy Lexmark

Firma Lexmark nieustannie dąży do maksymalnego ograniczenia rozmiaru opakowań. Mniejszy rozmiar opakowań pomaga zagwarantować, że drukarki firmy Lexmark są transportowane w możliwie najbardziej wydajny i przyjazny dla środowiska sposób oraz że pozostaje mniej materiałów opakowaniowych do utylizacji. Takie podejście umożliwia ograniczenie emisji gazów cieplarnianych oraz oszczędność energii i zasobów naturalnych. W niektórych krajach i regionach firma Lexmark oferuje również recykling elementów opakowań. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź na stronę www.lexmark.com/recycle, a następnie wybierz swój kraj lub region. Informacje dotyczące dostępnych programów recyklingu opakowań są dołączone do informacji dotyczących utylizacji produktu.

Kartony firmy Lexmark nadają się w 100% do recyklingu na obszarach, na których istnieją zakłady zajmujące się recyklingiem tektury falistej. Takich zakładów może nie być w miejscu zamieszkania użytkownika.

Pianka używana w opakowaniach firmy Lexmark nadaje się do recyklingu na obszarach, na których istnieją zakłady zajmujące się recyklingiem takiej pianki. Takich zakładów może nie być w miejscu zamieszkania użytkownika.

W przypadku zwrotu wkładu drukującego do firmy Lexmark można ponownie użyć pudełka, w którym został on sprzedany. Firma Lexmark zajmie się recyklingiem pudełka.

Czy ten artykuł był pomocny?
Top