Skip to Content Information Center
Lexmark CX922

Recyklace obalů společnosti Lexmark

Společnost Lexmark se nepřetržitě snaží minimalizovat obaly. Menší obaly pomáhají, aby byly tiskárny Lexmark transportovány co nejefektivnějším a nejekologičtějším způsobem, a aby bylo nutné likvidovat menší objem obalů. Toto zefektivnění má za následek snížení emisí skleníkových plynů, úspory energie a šetření přírodních zdrojů. Společnost Lexmark také nabízí v některých zemích nebo oblastech recyklaci komponent obalů. Další informace najdete na www.lexmark.com/recycle. Potom zvolte zemi nebo oblast. Informace o dostupných programech pro recyklaci obalů jsou zahrnuty v informacích o recyklaci produktů.

Kartóny Lexmark jsou 100% recyklovatelné, jestliže jsou k dispozici recyklační střediska. Takováto zařízení ovšem nemusí ve vaší oblasti existovat.

Pěna použitá v obalech Lexmark je recyklovatelná, jestliže jsou k dispozici recyklační střediska na recyklaci pěny. Takováto zařízení ovšem nemusí ve vaší oblasti existovat.

Když vracíte kazetu společnosti Lexmark, můžete znovu využít krabici, ve které jste kazetu koupili. Společnost Lexmark krabici recykluje.

Byl tento článek užitečný?
Top